به گزارش ایسنا در تجارت نیوز، مدیرعامل بیمه ایران با نمایندگان شرکت کارگزاری UIB از انگلیس و شرکت بیمه ای SOMPO از ژاپن دیدار کرد. هدف از این دیدار افزایش سطح تعاملات بیمه‌ای در دوران درپساتوافق، توسعه بیمه‌های اتکایی، تامین نیازمندی‌های پوشش‌های اتکایی و راهکارهای توسعه این پوشش به ویژه در بیمه‌های اموال و زندگی عنوان شد.

سید عباس حسینی مدیرعامل بیمه ایران ضمن استقبال از حضور و فعالیت شرکت‌های خارجی در ایران،گفت: با توجه به ظرفیت‌ها و فرصت‌های بی نظیر اقتصادی ایران، بستر لازم برای گسترش همکاری و تعاملات اقتصادی با سایر کشورها مهیاست و بیمه ایران نیز از آمادگی لازم به منظور توسعه همکاری‌های مشترک در زمینه انتقال دانش و تجارب فنی،تکنولوژی،ارائه خدمات جدید و توسعه بازار برخوردار است. وی افزود: ایران به عنوان یکی از قطب های اقتصادی غرب آسیا دارای فرصت‌های سرمایه‌گذاری بسیاری است و با توجه به این مهم، کشورهای زیادی در دوران پسا تحریم برای تعامل با ایران اعلام آمادگی کردند که قطعا بیمه ایران با در نظر گرفتن منافع ملی و حفظ استقلال و احترام متقابل از پیشنهادهای مطروحه استقبال می‌کند.

بنا بر اعلام بیمه ایران، حسینی با اشاره به امنیت سرمایه‌گذاری در ایران به ویژه در میان کشورهای منطقه، این موضوع را در توسعه سرمایه‌گذاری و همکاری‌های آتی حائز اهمیت دانست. همچنین با توجه به توافق طرفین درخصوص انتقال دانش، تکنولوژی و تجارب بیمه‌ای به داخل ایران مقرر شد که کارشناسان بیمه‌های هوایی،نفت،گاز و پتروشیمی بیمه ایران در دوره‌های آموزشی  UIBشرکت کنند.

نمایندگان شرکت ژاپنی  نیز خواستار گسترش همکاری و تعامل در حوزه‌های بیمه‌های زندگی (بیمه عمر) و اموال شدند که مورد تاکید قرار گرفت.

بروزرسانی1 به گزارش ایسکانیوز، روز چهارشنبه 14 مهرماه هیات دولت مشارکت شرکت‌های بیمه خارجی با شرکت‌های بیمه تجاری داخلی با اولویت بخش غیردولتی و ایجاد شرکت بیمه مشترک بازرگانی در ایران و جذب سرمایه خارجی را تصویب کرد. 

 

بروز رسانی2: 10 آذر ماه

همانطور که گفتیم، بیمه ساچه ایتالیا خطوط اعتباری کوتاه مدت را ضمانت نمود.

بروز رسانی3 : 3 دیماه

به گزارش سرویس بازار ایسنا، مجید صفدری مدیرعامل مدیرعامل شرکت بیمه «ما» در خصوص دیدارهای این شرکت با بیمه‌گران بزرگ اتکائی بین‌المللی گفت: طی جلساتی که در هفته‌های اخیر با نمایندگان بیمه‌گران بزرگی همچون آلیانس گروپ، ناسکو ، توکیو مرین داشتیم در خصوص ورود به (مدیریت) ریسک‌های بزرگ، نحوه مبادلات اتکائی و همکاری‌های بیمه‌ای توافقات مهمی انجام شد. وی در ادامه در خصوص این توافقات گفت: استفاده از تجربیات و دانش روز بیمه‌گری، بازاریابی، فروش، CRM، تکنیک‌های سرمایه‌گذاری و همچنین استراتژی‌های فروش متقاطع، بازاریابی بین‌المللی از جمله مسائل مورد تبادل نظر بوده و توافق‌های مهمی حاصل این جلسات بوده‌ استمدیرعامل بیمه «ما» گفت: در بحث آموزش نیروی انسانی و استفاده از تکنیک‌های بازاریابی جدید در خدمات و تجربه این بیمه‌گران بهره خواهیم برد. برخی از این شرکت‌ها همکاری در زمینه انتقال تجربیات خود را منوط به عقد قراردادهای دو جانبه کرده‌اند .

ارسال نظرهای شما :

نظری ثبت نشده است.