عموما تصور می شود برای کسب درآمد عالی باید تحصیلات عالیه داشت  ولی  به گزارش خبرآنلاین در تجارت نیوز ، شغل های هستند که می توانید پول زیادی توسط آن کسب کنید، این در حالی است که نیازی به مدرک تحصیلی ندارید. شغل هایی وجود دارند که برای استخدام شدن نیاز به مدرک تحصیلی ندارند.شغل های که در ادامه ذکر می شود، ۱۰ شغلی هستند که در حالی که نیاز به مدرک تحصیلی برای آن ها نیست، بالاترین حقوق را به خود اختصاص می دهند. (توجه کنید که در این مشاغل )بیشتر به استعداد افراد در زمینه کاری (مورد نظر) توجه می شود.
توضیح مدیر سایت: بنظر می رسد این بررسی در کشور آمریکا صورت پذیرفته است.
خبرنگاری
میانگین حقوق: ۴۹٫۱۱۷ دلار
در حالی که امروزه بیشتر نویسندگان دارای مدرک تحصیلی هستند، می توان در این بازار کار بدون مدرک  موفق شد. فقط نیاز به قلم روان و داستان خوب است. مقاله نویس مجله تایمز کیتلین موران، دارای مدرک رسمی تحصیلات نبود و در سن ۱۶ سالگی شروع به نوشتن برای مجله موسیقی کرد و برنده چندین جوایز نویسندگی شد.

 امنیت نظامی
میانگین حقوق: ۵۵٫۶۸۷ دلار
 این شغل بیشتر به هوش ترساندن و آمادگی جسمی بستگی دارد و به آموزش هایی که در نیروهای مسلح دیده می شود.

اداره کننده مواد زائد خطرناک
میانگین حقوق:۵۸٫۱۲۷ دلار
کارخانه های مخصوص، فرآورده های جانبی که از بیمارستان ها تا کارخانه های تولید ماده ضد آفت ایجاد می شود را پاکسازی می کنند. به این دلیل که در این شغل باید ظرافت و دقت زیادی به کار برد، حقوق آن بالاست.

 مدیریت منابع انسانی
میانگین حقوق: ۶۱٫۲۸۵ دلار
شاید باشکوه ترین شغل در محیط کاری و دفاتر نباشد، ولی مدیریت منابع انسانی پرکاربردترین کار می تواند باشد. (مدیران منابع انسانی) باید دقت کنند که همه کارهای دفتر به راحتی انجام شود، تمام کارمندان به موقع حقوق دریافت کنند و راضی باشند.

کنترل ترافیک هوایی
میانگین حقوق: ۶۴٫۹۸۳ دلار
کنترل ترافیک هوایی بین المللی دوره های آموزشی برای افراد علاقه مند برگزار می کند که حداقل ۵ ماه تا ۱۱ ماه طول می کشد.

کارمند انرژی هسته ای
میانگین حقوق: ۷۰٫۵۰۲ دلار
در حالی که اکثر کارمندهای انرژی هسته ای دارای مدارک بالا هستند، بخش هایی از کار هست که نیاز به تکنیک بالا دارد و دوره های آموزشی برای آن برگزار می شود.

کارگر نفت فلات قاره-پلات فورم
میانگین حقوق: ۷۸٫۰۸۳ دلار
کار کردن در دکل (حفاری نفت)می تواند شغل بسیار خطرناک و طولانی باشد. شیفت کار ۱۲ ساعت است و (کارگران)ماه ها در دکل باید بمانند.

بازرگان
میانگین حقوق: ۸۳٫۹۸۵ دلار
تعداد زیادی از بازرگان ها بعد از اتمام مدرسه مشغول به کار شده اند. (در کار بازرگانی ) نیاز به ذهن ریاضی و روابط عمومی بالا و استعداد در خوب صحبت کردن بیشتر از مدرک است.

 معدن کار
میانگین حقوق: ۸۹٫۱۴۶ دلار
همانند کار در دکل نفتی این شغل نیز ماه ها طول می کشد. (بیشتر معادن در کشورهای  مختلفی قراردارند. بنابراین) اگر فردی علاقه به این کار داشته باشد، باید توان و شرایط زندگی کردن در کشورهای دیگر را داشته باشد.

معامله گر سهام
میانگین حقوق: ۹۴٫۲۴۱ دلار
اگر فروشنده (معامله گر) خوبی باشید، می توانید در بازار سهام، شغلی که نیاز به مدرک نداشته باشد، پیدا کنید.

منبع عکس: اینترنت

ارسال نظرهای شما :

نظری ثبت نشده است.